Vítejte na mém novém blogu

Ahoj, jmenuji se Daniel Mikšík a je mi ctí vás uvítat na mém novém blogu.

Pokud jste sem náhodou zabloudili a nevíte, o čem to tady je. Zajímají mě různé věci, sleduji filmy/seriály/anime, poslouchám hudbu, čtu knížky, objíždím cony a festivaly. Další z věcí, co se snažím dělat, je psát nějaké příběhy.

Už dlouho se snažím tento zájem nějak zužitkovat, a výsledkem by měl být (nejen) tento blog. Už párkrát tu byl pokus o vytvoření blogu, ale nadšení opadlo pár hodin po založení. Proto jsem si řekl – tak, a znova. A jedna pojistka proti tomu, aby mě to zase nepřestalo po pár hodinách bavit? Placený hosting! Možná tohle mě donutí tu občas něco napsat, aby jsem peníze jen tak nevyhodil oknem.

Doufám, že se tu budete bavit. Blog se bude ještě vyvíjet (změna vzhledu, nové rubriky a možná i nějaké další projekty), každý týden by měl vyjít minimálně jeden článek (pravděpodobně jich bude více, ale nechci se hrnout do nějakého tempa, které by se později nedalo udržet, interval vydávání bude neustále upravován).

Nic, počáteční kecy a kydy máme za sebou, blog založen, můžu se vydat na cestu blogera (který pravděpodobně upadne do zapomění).